دکتر جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی، مجلس وهماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان در دیدار با استاندار گلستان :نگاه وزارت ورزش و جوانان تبدیل ادارات کل به مجموعه های چابک، هوشمند و اثر بخش است

استاندار گلستان با تاکید بر جایگاه ورزش در بین مردم استان اظهار کرد: توجه به ورزش و ارتقا امکانات ورزشی در گلستان موجب کاهش آسیب های اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد می شود.

البرز گلستان  دکتر هادی حق شناس امروز چهار شنبه ۱۱تیر در دیدار با دکتر جمشید تقی زاده معاون امور حقوقی، مجلس وهماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: گلستان آمادگی برگزاری تورنمت های بین المللی ورزشی را دارد که می تواند با توجه به ظرفیت های ورزشی استان ضمن برجسته سازی گلستان در افزایش نشاط اجتماعی موثر باشد.

وی افزود: گلستان در ورزش هایی نظیر بسکتبال، والیبال، کبدی، سپک تاکرا حرف های زیادی برای گفتن دارد و جزء استان های شاخص کشور است و امیدواریم با حمایت وزارت ورزش و جوانان شاهد درخشش ورزشکاران استان و شکوفایی دیگر رشته های ورزشی در گلستان باشیم.

همچنین در این دیدار معاون امور حقوقی، مجلس وهماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: نگاه وزارت ورزش و جوانان تبدیل ادارات کل به مجموعه های چابک، هوشمند و اثر بخش است.

دکتر جمشید تقی زاده یادآور شد: تا کنون به دلیل تعطیلی های ناشی از ویروس کرونا قریب به ۶ هزار میلیارد تومان به ورزش خسارت وارد آمده که البته تلاش ما برنامه محوری و ارتقا ورزش در سطح کشور و استان است.

لازم به ذکر است در این دیدار که با حضور رامین احمدی طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال ایران همراه بود، دکتر تقی زاده حکم مدیریت قاسم برزمینی را به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان توسط استاندار گلستان به وی ابلاغ و ارائه کرد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۱ ب.ظ

دیدگاه