آیت الله العظمی “علوی گرگانی” در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان:نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می کند

نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می کند

گروه استان ها- گلستان- آیت الله العظمی “علوی گرگانی” ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند ناجا در کمک به نیازمندان، گفت: نیروی انتظامی با جان و دل برای امنیت مردم تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله العظمی “علوی گرگانی” در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان، گفت: خدمت به مردم مومن و وفادار کشورمان نعمت و افتخار بزرگی است که نصیب سبزپوشان نیروی انتظامی شده است.
وی با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع در آموزه های دینی، تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، جامعه از پلیسی امین، مهربان و در عین حال قاطع برخوردار بوده که در تمام ساعات شبانه روز با جان و دل مشغول پاسخگویی به امور شهروندان است.
مرجع عالیقدر شیعیان با اشاره به خدمت مضاعف ناجا در سطح کشور، خاطرنشان کرد: مردم زحمات کارکنان نیروی انتظامی را می بینند که در روزهای گرم سال با زبان روزه و بدون منت در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی به اقشار مختلف هستند و به آن احترام می گذارند.
آیت الله علوی گرگانی گفت: نیروی انتظامی همواره گوش به فرمان ولایت بوده و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری نقشه راه خود را ترسیم می کند که این نشان از بصیرت و ولایتمداری فرماندهان و کارکنان این نیرو دارد.
وی با اشاره به طرح مواسات و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان و لزوم همکاری آحاد جامعه در این زمینه، تصریح کرد: پلیس ثابت کرده همواره علاوه بر ماموریت های ذاتی خود، هر جا نیاز باشد پای کار بوده که حضور پررنگ ناجا در طرح مواسات و همدلی یکی از نمونه های بارز آن است.
با تمام وجود برای دفاع از نظم و امنیت تلاش می کنیم
در این دیدار، سرهنگ “سعید دادگر”، گفت: پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی شأنی جز خدمتگزاری به مردم نداشته و با تمام وجود برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه تلاش خواهد کرد.
فرمانده انتظامی گلستان افزود: نیروی انتظامی ویترین نظام بوده لذا تلاش می کنیم با بهره گیری از ظرفیت های موجود، برنامه ریزی هدفمند و تلاش جهادی گام بلندی در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و کسب اعتماد مردم برداریم.
سرهنگ دادگر در پایان خاطرنشان کرد: تامین نظم و امنیت جامعه وظیفه حساس و سنگینی است که بخش مهمی از آن بر عهده ناجا بوده لذا پلیس در این راه نیاز به همدلی، همراهی و تعامل آحاد شهروندان و مسئولان دارد

حبر: حسین مصدق

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۵:۴۰ ب.ظ

دیدگاه