- البرز گلستان - http://alborzegolestan.ir -

آیت الله العظمی “علوی گرگانی” در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان:مردم همواره قدردان ایثارگری های پلیس هستند

مردم همواره قدردان ایثارگری های پلیس هستند

البرزگلستان به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله العظمی “علوی گرگانی” در دیدار با فرمانده انتظامی گلستان، ضمن تقدیر از اقدامات شبانه روزی پلیس در دفاع از نظم و امنیت مردم، گفت: زیربنای تمام فعالیت های بشری امنیت است و بدون آن هیچ رشد و توسعه ای رخ نخواهد داد.

مرجع عالیقدر شیعیان افزود: بار اصلی تامین نظم و امنیت بر دوش نیروی انتظامی بوده و کارکنان خدوم این سازمان بدون هیچ چشم داشتی مجاهدانه و خالصانه در این راستا تلاش می کنند.

آیت الله علوی گرگانی، امنیت و سلامت را ۲ نعمت بزرگ الهی دانست و گفت: در روزها و ماه های اخیر که ویروس منحوس کرونا زندگی عادی را مختل کرده و بسیاری از مردم در خانه ها قرنطینه هستند، کارکنان نیروی انتظامی با شجاعت پای کار بوده و برای قطع زنجیره انتقال بیماری به شهروندان خدمت می کنند که نمونه بارز آن را در اجرای موفق طرح فاصله گذاری اجتماعی شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه پلیس در شرایط مختلف در کنار مردم بوده و همواره در خط مقدم مقابله با نا امنی ها قرار دارد، خاطرنشان کرد: مردم مومن و وفادار کشورمان همواره قدردان زحمات و ایثارگری های پلیس هستند.

آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر اینکه مردم و مسئولان دعاگوی فرزندان خود در نیروی انتظامی هستند، افزود: سردار “قاسمی” از فرماندهان مومن، مردمی و پرتلاش ناجاست که با مدیریت خوب خود موفق شده است احساس امنیت را در سطح استان ارتقاء دهد.

در ادامه این دیدار، سردار “روح الامین قاسمی” ضمن تبریک فرارسیدن ماه ضیافت الهی، گفت: پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی شأنی جز خدمتگذاری به مردم نداشته و با تمام وجود برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه تلاش خواهد کرد.
فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به اقدامات پلیس استان در راستای ارتقاء امنیت عمومی و برخورد قاطعانه با مخلان آسایش شهروندان، اظهار داشت: طی سال گذشته برنامه ها و طرح های هدفمندی در این خصوص انجام شد که رضایت مردم و مسئولان را به همراه داشته است و این طرح ها در سال جدید با جدیت ادامه دارد.

سردار قاسمی در ادامه با تاکید بر لزوم همراهی آحاد مردم و دستگاه ها با کادر درمانی به منظور شکست ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: پلیس گلستان از نخستین روزهای شیوع بیماری با تمام توان پای کار بوده و با استفاده از همه ظرفیت های موجود به کمک کادر درمانی و دفاع از سلامت مردم شتافته است.

@policegolestan

0 [1]
0 [1]