دکتر صادقلو استاندار گلستان :رابطه اعتقادی و ایمانی در بین کار و کارفرمایی وجود دارد

به گزارش پایگاه خبری البرز گلستان حسن صادقلو استاندار گلستان در جشن بزرگداشت مقام کارگر و تجلیل از برترین‎های جامعه کارگری گلستان اظهار کرد: کارآفرین نقش مهمی را در جامعه ایجاد می‎کند و کارفرما و کارگر همگی در صف یک مجاهد فی سبیل الله قرار دارند.

وی با بیان اینکه باید به آموزه‎های اسلامی توجه شود، خاطر نشان کرد: کارگران که در حوزه کار نقش آفرین هستند باید پاداش و مزد خود را نزد خدا ببینند و به این گونه خود اعمال خود را خدایی کنند.

استاندار گلستان افزود: ما باید در تراز حقیقی و واقعی کارگران در حقوق و مزایای آنها توجه کنیم و قدردانی از زحمات کارگر بر حسب وظیفه است.پ

صادقلو گفت: رابطه اعتقادی و ایمانی در بین کار و کارفرمایی وجود داردکه باید در یک افق و چشم انداز به آن توجه شود.

وی یادآور شد: یکی از باور مشترک ما این است که باید حوزه کارگری و کارفرمایی در زمینه های مختلف از جمله از حقوق و مزایا در یک خط طولی در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

استاندار گلستان اذعان کرد: ما باید انقلاب اسلامی را در فردا این جهان مدل سازی کنیم و از این جهت باید در رابطه کارگر و کارفرما مدل ساز شویم.

صادقلو ابراز داشت: در استان گلستان ظرفیت اشتغال بنگاه‎های ۱۰۰نفر به بالا ۳٫۲ درصد است و از این جهت استان گلستان به دلیل محوریت بخش کشاورزی عقب ماندگی دارد.
وی با بیان اینکه گلستان می‎تواند پایلوت اشتغال ای سی تی در کشور شود، گفت: با توجه به هفت هزار نفر فارغ التحصیل بیکار در استان امیدورایم با توجه و عنایت خاص وزارت کار و تعاون این مهم در گلستان نهادینه شود.

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۷:۴۲ ب.ظ

دیدگاه