مدیرکل استاندارد گلستان: تعداد ۱۵۷ نازل جایگاه CNG استان سال۹۸ مورد آزمون کمیت قرار گرفت/سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۵۱۷ یا تلفن ۱۵۱۷استانداردآماده دریافت گزارشهای مردمی می باشد

مدیرکل استاندارد گلستان: اگر از کمیت CNG ها مطمئن نیستید، به استاندارد مراجعه کنید

البرز گلستان /مدیرکل استاندارد گلستان گفت: بررسی کمیت نازل های CNG، یکی از مواردی است که با هدف تامین حقوق مصرف کنندگان، از سال ۱۳۹۷، مورد توجه استاندارد قرار گرفته است.

مدیرکل استاندارد گلستان گفت: بررسی کمیت نازل های CNG، یکی از مواردی است که با هدف تامین حقوق مصرف کنندگان، از سال ۱۳۹۷، مورد توجه استاندارد قرار گرفته است.
محمود فرمانی اظهار داشت: بررسی کمیت نازل های عرضه سوخت مایع در پمپ بنزین ها، یکی از وظایفی است که استاندارد در راستای پیشگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان برای خود تعریف کرده است و استاندارد گلستان نیز سالانه ۳ نوبت، این نازل ها را مورد آزمون قرار می دهد اما تا پیش از سال ۹۷، نازل های CNG مورد بررسی استاندارد قرار نمی گرفت.
وی در ادامه گفت: از زمان توجه استاندارد به کمیت نازل های CNG در سال ۹۷، در استان ما نیز این بازرسی ها و نظارت ها آغاز شد و استاندارد گلستان به عنوان یکی از استان های پایلوت در سال ۱۳۹۷، حدود یک سوم نازل های CNG استان را مورد آزمون قرار داد.
به گفته فرمانی: در سال ۱۳۹۸ نیز ۱۵۷ نازل جایگاه CNG استان گلستان مورد آزمون کمیت قرار گرفت.
دبیر شورای استاندارد گلستان با بیان اینکه برنامه اداره کل استاندارد گلستان برای بازرسی از نازل های سی ان جی در سال گذشته، ۱۱۲ نازل بوده که با بازرسی ۱۵۷ نازل، تحقق ۱۴۰ درصدی برنامه حاصل شد؛ گفت: نازل های مردود با هماهنگی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان، مجدداً بازرسی، تنظیم و کالیبره شدند.
مدیرکل استاندارد گلستان در پایان از شهروندان گلستانی تقاضا کرد چنانچه از صحت و درستی کمیت و مقدار یک نازل CNG دچار تردید بودند، حتماً موضوع را از سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۵۱۷ یا تلفن ۱۵۱۷ به استاندارد گلستان گزارش کنند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در پنج شنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۵ ب.ظ

دیدگاه