عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی رادیو نوروز خبرداد: راه اندازی رادیو نوروز از ۲۸ اسفند روی موج اف ام

رادیو نوروز ۲۸ اسفند راه‌اندازی می‌شود/ اعلام جزییات برنامه‌ها

البرز گلستان جزییات برنامه‌های شبکه رادیویی نوروز که قرار است ۲۸ اسفندماه راه‌اندازی شود، اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از شبکه رادیویی نوروز، «صبح است و بهاران»، «نوروز در خانه»، «با بهار دلنشین»، «نونوار»، «شب و ستاره» از برنامه های رادیو نوروز در ایام عید ۹۹ است.

این رادیو با حضور حمید شاه آبادی معاون صدا، از ۲۸ اسفند ماه روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز راه‌اندازی خواهد شد.

عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی رادیو نوروز با تشریح برنامه های این شبکه رادیویی با هدف اطلاع رسانی، آموزشی، اوقات فراغت و سرگرمی گفت: رادیو نوروز برای نشاط اجتماعی و شادابی جامعه، با برنامه‌های متنوعی همچون «صبح است و بهاران»، «نوروز در خانه»، «با بهار دلنشین»، «نونوار»، «شب و ستاره» … در قالب برنامه های مجله ای، سعی دارد ضمن امید آفرینی و تعامل با مخاطبین، مشاوره های تحصیلی را ارایه دهد.

وی ادامه داد: در بخشی از برنامه‌های رادیو نوروز با اجرای یکی از چهره‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و … در کنار گفتگوی صمیمانه، خاطرات به یادماندنی بیان می شود.

مدیر روابط عمومی رادیو نوروز تصریح کرد: بیان رویدادها و اطلاع رسانی از اخبار دستگاه‌های خدماتی و امدادی بالاخص حوزه بهداشت و سلامت، قرارگاه بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا از مهمترین بخش های برنامه های این رادیو است.

همچنین در بخش‌های برنامه‌های فرهنگی این رادیو موسیقی نواحی پخش و تاریخ استان‌ها بیان می‌شود.

جوادی بالاجاده در پایان عنوان کرد: ارتباط با خانواده‌ها، نوروز در خانه، آموزش و مشاوره تحصیلی به دانش آموزان از مهمترین برنامه‌های این رادیو است. برای تهیه و تولید برنامه‌های رادیو نوروز از تهیه‌کنندگان حوزه صدا از جمله حسین معصومی، مهدی ساعی، محمد اسماعیل پور، مهدی مجنونی و دیگر برنامه سازان رادیو در تولید و پخش برنامه‌ها بهره‌گیری شده است.

 

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۷:۰۲ ب.ظ

دیدگاه