سردار قاسمی فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۵۱۰ کیلو حشیش طی یک عملیات موفقیت آمیز در شهرستان گرگان خبر داد

فرمانده انتظامی استان از کشف ۵۱۰ کیلو حشیش طی یک عملیات موفقیت آمیز در شهرستان گرگان خبر داد.

 به گزارش البرز گلستان سردار “روح الامین قاسمی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی بی وقفه و بررسی های تخصصی موفق به شناسایی یکی از قاچاقچیان مواد افیونی شدند.

وی با بیان اینکه متهم ساکن یکی از استان های شرقی کشور بوده و در زمینه فروش مواد مخدر در وزن های بالا فعالیت داشته است، اظهار داشت: با تحقیقات فنی و تکمیلی پلیس مشخص شد این قاچاقچی قصد دارد مواد افیونی را توسط همدستش در سطح استان گلستان توزیع کند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، منزل متهم و همدستش در شهرستان “گرگان” شناسایی و طی هماهنگی با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و موفقیت آمیز هر ۲ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: در بازرسی از منزل متهمان ماموران موفق شدند ۵۱۰ کیلو حشیش که در ۴۸۳ بسته جاسازی شده بود، کشف کنند.

سردار قاسمی با اشاره به معرفی این ۲ قاچاقچی به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: مواد مخدر زمینه ساز بسیاری از جرایم و آسیب های اجتماعی است و مقابله بی امان با سوداگران مرگ همواره از مطالبات مردم و مسئولان بوده لذا پلیس قاطعانه با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.#

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹ ق.ظ

دیدگاه