دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر گلستان ازفعالیت۴۲ کمپ ترک اعتیاد اقامتی میان مدت و ۱۵۶ مرکز ترک اعتیاد سرپایی (Mm t) در استان خبر داد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گلستان گفت: نیروهای انتظامی و امنیتی استان از ابتدای امسال تاکنون موفق به کشف ۱۴ باند حرفه‌ای توزیع موادمخدر و بیش از ۵۶۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شده اند

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گلستان با تأکید بر ادامه مبارزه جدی با سوداگران مرگ، اظهار کرد: همه اقدامات باید برای کاهش تقاضا در واقع بروز و شیوع مصرف مواد مخدر در جامعه باشد، که اگر این‌گونه شود در بخش مبارزه و کاهش آسیب‌های اجتماعی موفق خواهیم بود.

بیانی فرماندار کلاله در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت:کارگاههای آموزشی با هدف آگاهی بخشی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر در کلاله افزایش می

;علی اصغر بیانی فرماندار شهرستان کلاله در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان که با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید;با اعلام این خبر گفت:برآیند جلسات شورای هماهنگی مبارزه مواد مخدر باید نمود بهتر و اثرگذاری مناسب در جامعه داشته باشد.

فرماندار کلاله تاکید کرد:همه اعضا باید با حضور مؤثر در جلسات با ارائه ایده های کاربردی، در جهت مقابله با این آسیب اجتماعی و رسیدن به “جامعه پاک” اهتمام بیشتری داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کلاله در ادامه اعلام کرد: با هدف افزایش آگاهی و توانمند سازی نوجوانان برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر؛ ” کارگاههای آموزشی” در مدارس متوسطه دوم برپا می شود و سپس در مقاطع دیگر تسری می یابد.

روحانی فر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز در جلسه شورای کلاله اظهار داشت:تمامی اقدامات باید در جهت کاهش تقاضا و شیوع مواد مخدر در جامعه باشد.
روحانی فر در ادامه گفت: طرح  یاریگران زندگی را با اولویت پیشگیری از مدارس ابتدایی شروع کرده ایم; تا کودکان ما توانایی “نه” گفتن را در زندگی تمرین کنند.
وی افزود: در این طرح اولیا و دانش آموزان نیز دارای دغدغه این کار فرهنگی هستندِ.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان در ادامه اعلام کرد: هم اکنون در استان گلستان ۴۲ کمپ ترک اعتیاد اقامتی میان مدت و ۱۵۶ مرکز ترک اعتیاد سرپایی (Mm t) فعال است.

در ادامه این جلسه اعلام شد؛طی ۴۶ طرح مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کلاله با دستگیری ۱۷۷ نفر خرده فروش بیش از ۲۹ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در سه شنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۶ ب.ظ

دیدگاه