وزیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان : سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است

شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است

مدیرکل بنیاد استان گلستان بابیان اینکه سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است اظهار داشت؛ شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده است.

به گزارش ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان قدرت الله ثنایی و محمدرضا عباسی اظهار کرد: والدین شهدا با اهداء عزیزانشان برای دفاع از ایران اسلامی بزرگ‌ترین ایثار را انجام دادند و دیدار و رسیدگی به مشکلات این قشر معزز کمترین کاری است که مسئولین می‌توانند انجام دهند.
وی پاسداشت رشادت‌ها و دلیرمردی‌های جانبازان و ایثارگران را رسالتی همگانی برشمرد و گفت: همه ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و باید برای تکریم خانواده‌های آنان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
مدیرکل بنیاد در این دیدارها با تجلیل از استقامت و ایثار خانواده‌های شهدا و جانبازان، آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی را مدیون جان‌فشانی شهدا دانست و افزود: خانواده‌های معظم شهدا باتربیت فرزندانی صالح روح پدران و همسران شهید خود را شاد کردند و این فرزندان را ادامه‌دهنده راه شهدای خود نمودند.
وی خانواده‌های شهدا را اسوه ایثار و موجب عزت و اقتدار نظام خواند و بیان داشت: حفظ و ترویج آموزه‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است.
وزیری با تأکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی بیان کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی پیشگام هستند.
شهید قدرت الله ثنایی فرزند اسدالله در ۲۰ شهریورماه ۱۳۴۴ در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۶۲ در منطقه هویزه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید محمدرضا عباسی فرزند حسن در ۲۳ خردادماه ۱۳۳۹ در شهرستان گرگان دیده به جهان گشود و در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۲ و منطقه حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۵ ب.ظ

دیدگاه