دکتر تقی زاده مدیر عامل پرتلاش سابق صندوق بازنشستگی کشوری به سمت معاونت امور حقوقی، مجلس وهماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان منصوب شد

جمشید تقی زاده به سمت معاونت امور حقوقی، مجلس وهماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان منصوب شد

به گزارش البرز گلستان دکتر مسعود سلطانی فر در ابلاغی جمشید تقی زاده را به سمت معاونت امور حقوقی، مجلس وهماهنگی امور استان ها در این وزارتخانه منصوب کرد.
در حکم تقی زاده آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها منصوب می شوید.
امید است در سایه الطاف الهی و با بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف و وظایف محوله باهمکاری سایر معاونت ها، ادارات کل ستادی، استانی و روسای فدراسیون های ورزشی موفق و موید باشید.»
جمشید تقی زاده پیش از این معاون سازمان تربیت بدنی کشور ،معاون مجلس ،حقوقی وامور استان ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کشوری و ریاست هیات مدیره این صندوق را برعهده داشته است. در کارنامه مدیریتی وی همچنین سوابقی از مدیریت کلان اقتصادی، شهری و ورزشی ، روسای فدراسیونهای ژیمناستیک و بولینگ و بیلیارد کشور همچون شهردار تبریز و میانه و مدیرکل تربیت بدنی استان های تهران و آذربایجان شرقی به چشم می خورد.
تلاش خستگی ناپذیر و رایزنی های فراوانی جمشید تقی زاده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمان مدیرعاملی صندوق بازنشستگی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان موجب محبوبیت چشمگیر وی در میان بازنشستگان کشوری شده است. برقراری بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان و همچنین راه اندازی سامانه هوش تجاری (BI) صندوق بازنشستگی کشوری از دیگر خدمات تقی زاده به بازنشستگان کشوری در دوران تصدی این سمت بوده است.

دکتر تقی زاده در جریان سیل اخیر در سه استان کشور خدمات شایانی به مردم سیل زده انجام داده است .

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۳ ق.ظ

دیدگاه