استاندارد گلستان از موافقت کمیته علائم با صدور ۱۱ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی برای صنایع استان خبر داد.

صدور ۱۱ گواهینامه معیار مصرف انرژی در گلستان
رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد گلستان از موافقت کمیته علائم با صدور ۱۱ گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی برای صنایع گلستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد گلستان، محمد امان بایی با اعلام این خبرگفت: این کمیته به منظور بررسی گزارش های بازرسی انرژی واحدهای تولیدی و سوابق و مدارک آنها و در راستای اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی با حضور نماینده شرکت گاز، شرکت بازرسی تدبیر انرژی هیرکان و مدیران انرژی واحدهای تولیدی در اداره کل استاندارد گلستان برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه ۱۱ گزارش بازرسی انرژی در فرایندهای تولید صنایع لبنی،کمپوت و کنسرو، روغن نباتی، آجر و اوراق فشرده چوبی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و منجر به صدور گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی برای تمامی آنها شد.
رئیس اداره نظارت بر اجرای استاندارد گلستان ضمن اظهار این مطلب که سازمان ملی استاندارد ایران برای اجرای قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی که در سال ۸۹ به تصویب رسیده، اقداماتی انجام داده است که تدوین استانداردهای معیار مصرف انرژی یکی از این اقدامات می باشد، افزود: تعداد استانداردهای معیار مصرف انرژی برای صنایع انرژی بر ۳۹ مورد است که ۳۱ مورد آن اجباری است.

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۶ ب.ظ

دیدگاه