حجت‌الاسلام احمدی رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان:جهان در چهل سالگی انقلاب اسلامی یک جشن تماشایی را شاهد خواهد بود/مسوولان باید به معیشت مردم توجه کنند

به گزارش صبح گلستان حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی امروز در نشست خبری ستاد چله انقلاب اسلامی استان گلستان اظهار کرد: مسوولان باید به معیشت مردم توجه کنند و به شرایط قابل قبولی برسانند، رانت خواری، دست اندازی به بیت‌المال، عدم وجدان کاری، بی نظمی اجتماعی، تاثیر فرهنگ عمومی از مکاتب غیرالهی همه اینها ثمره تفکر لیبرالی است که برخی دولتمردان در ۴۰ سال اخیر به آن پرداختند و نتواسنتند معیشت مردم را رفع کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک تحفه و امانت الهی است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی را خدا به مردم مسلمان و انقلابی ایران عنایت فرموده است، که باید قدر این نظام الهی را بدانیم.

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان افزود: قبل از انقلاب اسلامی، کشور ایران تحت استعمار و استثمار غرب و شرق اداره می‌شد، کشوری که باید مبتنی بر مبانی وحیانی و معارف بالغه اسلامی مقدرات خودش را رقم بزند اما سردمداران رژیم پهلوی به دلیل دست نشاندگی غرب و یا شرق هیچگونه اختیاری مبتنی بر خواسته ملت ایران نداشت.

احمدی بیان کرد: قبل از انقلاب، از اسلام یک ظاهر و پوسته وجود داشت محتوای اسلام، توجه به شریعت نبوی، توجه به فرهنگ علوی، توجه به مرام فاطمی در جامعه اسلامی غریب بود لذا روز به روز غربت اسلام به معنای واقع در ایران حس می‌شد و حاکمیت فرهنگ غرب و اروپایی در جامعه ما ترویج می‌شد.

وی ادامه داد: مردم به دلیل وجود روشنفکران و کسانی که میانه‌ای با اسلام نداشتند و حکومت دست نشانده که در بدنه آن بهاییت نفوذ کرده بود به حذف عملی اسلام منجر می‌شد، در این میان ستم، ظلم، تبعیض و بهره وری از مواهب ملی در میان برخی از دولتمردان و اجانب آنها دیده می شد و مردم در فقر در سختی و در نهایت نداشتن از مواهب و مبانی دینی به سر می‌بردند.

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان بیان کرد: کسی جرات تحقق یک اتفاق را نداشت به دلیل اینکه ساواک بر کشور حاکم بود، ساواکی که از ناحیه غرب حمایت می شد در صدر و ذیل جغرافیای کشور آنقدر شرایط بسته بود که هیچ کس به دیگری اعتماد نمی‌کرد و در نهایت ظلم و بیداد و استعمار روز به روز به اوج می‌رسید تا ماجرای کاپیتالاسیون اتفاق افتاد.

احمدی اشاره‌ای به نقش امام در پیروزی انقلاب اسلامی کرد و افزود: بعد از ماجرای کاپیتالاسیون، امام راحل به علمای اسلام نهیب زد که به داد اسلام برسید و این آغاز یک حرکت بود و امام بعثت کردند و بعث بدون وحی؛ ماموریت شرعی را آغاز کردند و دیگر خفقان و حکومت ظلم پهلوی جلودار تکلیف مداری امام نشد و مردم با همه توان به ندای امام لبیک گفتند.

وی با بیان اینکه جهان در در چهل سالگی انقلاب اسلامی یک جشن تماشایی را شاهد خواهد بود، ابراز کرد: مردم در ۲۲ بهمن امسال با حضور گسترده خود یکبار دیگر توطئه‌های دشمن را برملا می‌کنند و برای دفاع از این انقلاب به صحنه خواهند آمد و برگ زرینی

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان گفت: مسوولان باید به معیشت مردم توجه کنند و این مهم را اولویت خود قرار دهند.

احمدی تصریح کرد: رانت خواری، دست اندازی به بیت المال، عدم وجدان کاری، بی نظمی اجتماعی، تاثیر فرهنگ عمومی از مکاتب غیرالهی ثمره تفکر لیبرالی است که برخی دولتمردان در ۴۰ سال اخیر به آن پرداختند و نتواسنتند معیشت مردم را رفع کنند.

وی ادامه داد: اگر به شعارهای انقلاب اسلامی داشته باشیم دستاوردهای نظام اسلامی ثابت و محقق شده است مثلا امنیت، کشور ما قبل از انقلاب آن امنیتی را که بتوانیم با امروز مقایسه کنیم دارا نبود، امروز ایران افتخار دارد که یکی از امن ترین کشورهای جهان باشد و قطعا امن ترین کشور در منطقه است و این دستاورد مهمی است.

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان ادامه داد: استقلال شعار انقلاب اسلامی بود امام فرمودند باید روی پای خودمان بایستیم و دست اجانب باید قطع شود ایا این دستاورد جزو مفاخر محقق شده جمهوری اسلامی است که قطعا ایران یکی از مستقل ترین کشورهای جهان قلمداد می کنند.

احمدی بیان کرد: اسلامیت سومین شعار جمهوری اسلامی ثمره یک نهضت اسلامی است، هرگز نمی‌توانیم به دوران پهلوی به عنوان یک ایرانی نگاه قابل دفاعی داشته باشیم آزادی در ایران یک آرزو بود اما امروز جوان ما در برابر مدیر ارشد نظام به نقد نطام می‌پردازد این محصول خون شهداست.

وی گفت: ما در دستاوردهای نظام با کمال افتخار می‌گوییم که محقق شده است اما کارنامه مسوولان نطام در تراز نیست اگرچه خدمات جمهوری اسلامی در مقایسه با خدمات کل پهلوی مقایسه دریا با نم اس

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در دوشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۴ ب.ظ

دیدگاه