آیت الله نورمفیدی در مراسم دیدار مردمی رییس جمهوری با مردم گنبدکاووس:مردم این استان همواره دست رد به سینه تفرقه افکنان می زنند.

نماینده ولی فقیه در گلستان ،وحدت ، همدلی و انسجام بین مردم و اقوام مختلف ساکن در این استان را وجه تمایز آن با دیگر استانهای کشور دانست و خاطر نشان کرد : مردم این استان همواره دست رد به سینه تفرقه افکنان می زنند.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در مراسم دیدار مردمی رییس جمهوری با مردم گنبدکاووس، گفت: امروز مردم گلستان از همه اقوام، مذاهب و فرق اسلامی که هستند، در کمال صفا و صمیمیت درکنار هم زندگی می کنند.
امام جمعه گرگان افزود: در ابتدای انقلاب برخی گروه های وارداتی وارد گلستان شدند تا اوضاع (وحدت) استان را به هم بریزند و امروز نیز برخی گروه های از خارج کشور همین برنامه را دارند که خوشبختانه مردم خوب گلستان همواره دست رد به سبنه این گروه ها زده اند و انشاالله در آینده نیز خواهند زد.
آیت الله نورمفیدی اضافه کرد: مردم استان گلستان مردمانی خوب و قدردان نعمت های الهی و انقلاب اسلامی و خدمات و دستاوردهای بی شمار آن در بخش های مختلف از جمله علمی و فناوری و نیز عزت و استقلال کشور هستند.
نماینده ولی فقیه در گلستان تصریح کرد: با این حال با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، گرانی و بیکاری مردم این استان را نگران کرده و رنج می دهد و خواسته مردم است تا مسئولان با کار و تلاش مضاعف این مشکلات را رفع نمایند.
امام جمعه گرگان با این حال گفت: مردم گلستان مسائل و مشکلات مالی کشور و دولت را درک می کنند.
آیت الله نورمفیدی افزود: تصویب نهایی منطقه آزاد تجاری اینچه برون، احداث راه آهن اینچه برون به گنبد و سپس به شاهرود و اتصال آن به راه آهن سراسری و رسیدن به بندرعباس، احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی، احداث مرکز جامع سرطان و تجهیز آن، رفع مشکل آب شرب چهار شهر و ۱۳۰ روستای شرق گلستان از مطالبات جدی مردم گنبدکاووس است.
امام جمعه گرگان ادامه داد: رفع مشکل آب شرب مناطق شرق گلستان نیازمند تسریع در تکمیل سد نرماب چهل چای مینودشت است که باید مورد توجه جدی دولت قرار گیرد.
آیت الله نورمفیدی تصریح کرد: درصورت رفع مشکل آب شرب شرق گلستان بویژه مناطق مرزی این استان که مرزبانان واقعی هستند و نیز تصویب نهایی منطقه آزاد تجاری، در رونق اقتصادی مردم این مناطق گشایش صورت می گیرد.
نماینده ولی فقیه در گلستان همچنین گفت: مردم گلستان مردمانی خوب هستند و مسئولان باید قدردان این مردم باشند و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنان به کار گیرند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۵ ب.ظ

دیدگاه