مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از ارسال ۵۰۹  اثر به دبیرخانه سومین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات خبر داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از ارسال ۵۰۹  اثر به دبیرخانه سومین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی آیات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، عادله کشمیری ضمن قدردانی از شرکت کنندگان و عوامل تلاشگر دبیرخانه جشنواره در استان گلستان، افزود: به علت عدم ثبت نام قطعی توسط برخی شرکت کنندگان؛ علی رغم پیگیری های مکرر دبیرخانه جشنواره و تکراری بودن و مواردی از این دست تنها ۴۶۱ اثر برای ارزیابی و اعلام رای به داوران تقدیم خواهد شد.

وی ضمن اشاره به افزایش کمی تعداد شرکت کنندگان در این دوره نسبت به دوره های پیشین، ابراز کرد: امیدوارم به لحاظ کیفی هم شاهد رشد و ارتقاء آثار در این دوره باشیم.

این مدیر استانی، گفت: این جشنواره در سه بخش فیلم نامه نویسی ( کوتاه مستند و بلند داستانی) ، نمایشنامه نویسی (خیابانی و بلند صحنه ای) و بخش ویژه ( طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲) برگزار می شود.

وی در خاتمه، ابراز کرد: آیین اختتامیه و اعلام برگزیدگان این رخداد فرهنگی هنری و معنوی در ۲ بهمن ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار خواهد شد.

یادآور می شود  این  جشنواره به صورت ملی برگزار شده و به صنف یا گروه خاصی از هنرمندان و فعالان قرآنی و عترتی محدود نمی شود و تمام افراد جامعه با هر گروه سنی امکان شرکت در آن را داشتند.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در دوشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵ ب.ظ

دیدگاه