تاری دبیر ستاد چهلمین سالگرد انقلاب استان گلستان درستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گمیشان: بایدباارائه دستاوردهای معنوی و مادی نظام جمهوری اسلامی در ایام دهه فجر و با روش هنر مندانه توطئه های دشمنان را خنثی کرد

به گزارش البرز گلستان سومین جلسه ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شهرستان گمیشان با حضور دکتر امیر شیر توماج فرماندار شهرستان نجیب تاری سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ودبیر ستاد چهلمین سالگرد انقلاب استان گلستان ومدیران شهرستان و اصحاب رسانه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. تاری در این جلسه اظهار کرد:دوام وقوام این نطام مرهون رشادتهای شهدامیباشد.

وی افزود: ۹دی وروز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است واین روز نماد وحدت امت اسلامی حول محورولایت است. و ۹دی امسال انشاالله مقدمه  باشکوهی برای ۲۲بهمن باشکوه ودیدنی  می باشد.

تاری سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سپس گفت : عدد چهل نماد تکامل و پویش  و یک پدیده است و انقلاب اسلامی نیز یک پدیده می باشد.و انقلاب بر دو ستون اسلامیت و جمهوریت بعد از چهل سال رو به جلو حرکت می کند.

دبیر ستاد چهلمین سالگرد انقلاب استان گلستان در هدف از تشکیل این ستاد گفت :هدف از تشکیل این ستاد  با توجه به اینکه دشمنان نظام در حال القائ ناکار آمدی نظام هستند باارائه دستاوردهای معنوی و مادی نظام جمهوری اسلامی با روش هنر مندانه باید این توطئه هارا خنثی کرد

و ی جنگ  تحمیلی  رایک گنجینه معنوی و قابل افتخار نامید که راه آینده این نظام را ترسیم کرد

وی اضافه کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن در سطح کشور نمایش اقتدار و عزت و پایبندی مردم به ارزش های بوده که در هیچ جای جهان این چنین رفراندومی برگزار نمی شود

تاری در زمینه  تبلیغات گفت: متاسفانه در مقابل نظام سلطه و غول امپراطوری رسانه ها دشمنان  از نظر تبلیغات ماضعیف هستیم و در این زمینه باید همه همت کنند.

دبیر ستاد چهلمین سالگرد انقلاب استان گلستانی ادامه خاطر نشانکرد:در مرکزاستان برای گرامیداشت چله انقلاب اسلامی۱۵ کار گروه  و در شهرستانها ۱۱ کارگروه تشکیل شده است.

وی با بیان این نکته که در این راستا از دستاوردهای انقلاب اسلامی نمایشگاهای در شهرستانها و از ۱۱کارگروه  در مرکز استان نیز تشکیل  و گلچینی از این نمایشگاها در کشور برگزار می شود افزود:برپایی این نمایشگاهها  فرصتی برای نمایش دستاوردها، اقتدار و صلابت کشور در همه زمینه ها و حوزه ها است.

تاری از مدیران خواست باتوجه به اینکه این انقلاب مال مردم هست در کنار افتتاح طرحها و پروژه ها حتما حضور مردم محسوس باشد .

وی در خاتمه  تصریح کرد :کمیته نظارت و ارزیابی از اجرای این آیین نمایندگانی ازدفتر نماینده ولی فقیه و استانداری و دستگاههای  نظارتی ارزیابی خواهند کرد.

 

 

 

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در پنج شنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۹ ب.ظ

دیدگاه