استاندار گلستان از مساعدت کمک ۳۰۰ملیون تومانی به تیم دارایی گز بعنوان تنها نماینده استان در لیگ زیر گروه فوتبال باشگاههای استان خبر داد

استاندار گلستان با اشاره به اینکه حمایت از تیم دارایی گز بعنوان تنها نماینده استان در لیگ زیر گروه فوتبال باشگاههای استان وظیفه همه ما است ، اظهار کرد: جهت حضور پرنگ تیم فوتبال دارایی گز در مرحله بعدی مسابقات لیگ زیر گروههای باشگاههای کشور بیش از ۳۰۰ میلیون تومان به این تیم مساعد مالی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی قبل از ظهر امروز ۲۴ آذر در نشست با هیات مدیره، کادر اجرایی و بازیکنان دارایی گز تصریح کرد: با تلاش مسئولین ورزش گلستان، تحرک ویژه‌ای در حوزه ورزش و جوانان  و در ابعاد مختلف ایجاد شد که بر این اساس  شاخص‌های ورزش استان ارتقا یافت.
وی افزود: ورزش همگانی با سلامت  جسم و روح ارتباط مستقیم دارد و برای کاهش هزینه‌های حوزه درمان باید به ورزش پرداخته شود.
استاندار گلستان با تاکید اینکه تنوع اقوام در استان گلستان ظرفیت مناسبی برای توجه به ورزش های بومی استان است ، خاطر نشان کرد:باید با استفاده از ظرفیتهای همه اقوام و شایستگی های استان جهت جلوگیری از آسیب های اجتماعی تلاش شود.
دکتر هاشمی گفت: برگزاری مسابقات بین المللی ورزشی در گلستان در سال جاری  از نظر  تعداد به اندازه مسابقاتی است که  در ۱۰ سال اخیر در استان برگزار شده و بی سابقه است.
وی با انتقاد به عدم حضور یک تیم ثابت از استان در لیگ دسته اول و دوم کشور، اظهار کرد:بعضی از استانهای همجوار در لیگ برتر دو تیم دارند ولی متاسفانه استان ما بعلت عدم پیگیری و عدم  استفاده از ظرفیتهای خیرین ورزشی تا کنون گلستان یک تیم فوتبال ثابت حتی در لیگ دسته دوم ندارد.
استاندار گلستان با بیان اینکه حمایت مالی توسط استانداری، اداره کل ورزش و جوانان استان، شهرداری بندر گز و هیات مدیره تیم انجام می شود افزود: این مبلغ بصورت شفاف و دقیق و زیر نظر اداره ورزش و جوانان استان هزینه شود.
دکتر هاشمی با اشاره به اینکه افتخارات کسب شده توسط بازیکنان می تواند الگویی برای جوانان آینده ما باشد،تصریح کرد:شما بازیکنان و مربیان باید تصمیم جدی جهت صعود به لیگ دسته دوم  داشته باشید.

ضمنا در پایان مبلغ یک میلیون تومان برای هر یک از بازیکنان تیم در مجموع سی میلیون تومان از طرف استاندار اهدا شد.

نوشته شده توسط البرزگلستان در پنج شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶ ب.ظ

دیدگاه