شهربانو برهانی معاون فرماندار بندرگز : حمایت از کارآفرینی خدمت به توسعه و پویایی اقتصاد کشور است

‍ معاون فرماندار بندرگز : حمایت از کارآفرینی خدمت به توسعه و پویایی اقتصاد کشور است

⏸ معاون سیاسی ، امنیتی فرماندار بندرگز گفت : حمایت از کارآفرینی خدمت به توسعه و پویایی اقتصاد کشور است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز ، “شهربانو برهانی” در همایش کسب و کار و کارآفرینی که در سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز برگزار شد ، بسترسازی برای ارایه خدمات به افراد کارآفرین را ضروری خواند و افزود: ایجاد فرصت تبادل تجربه بین کارآفرینان بستر مناسبی برای اشتغالزایی در جامعه فراهم می کند.

وی بیان کرد : اشتغال از مطالبات عمده جامعه و کارآفرینی از اثرگذارترین موضوعات کاهش آسیبهای اجتماعی وسلامت خانواده ها و جامعه است.

معاون فرماندار بندرگز افزود : دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را در راه اندازی و ایجاد کسب و کار به کار گرفته است.

برهانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال گفت : در سال جاری مبلغ ۹ میلیارد و دویست میلیون تومان به یکصد طرح در بخش کشاورزی و خدمات در شهرستان بندرگز پرداخت شده است.

وی ادامه داد : یک و نیم میلیارد تومان تسهیلات نیز در بخش مشاغل خانگی در حال پرداخت است که ظرفیت های خوبی در حوزه اشتغال شهرستان بندرگز رقم خواهد خورد.

معاون سیاسی ، امنیتی فرماندار بندرگز به فعالیت های آموزشی و کارگاهی بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در دستگاه های اجرایی بندرگز برای توانمند سازی شهروندان در بحث مهارتهای اشتغالزایی اشاره کرد و خواستار همکاری و مشارکت مسئولین و مردم به ویژه فرهیختگان و نخبگان در کار آفرینی به ویژه در روستاها شد.

قائم مقام اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس کانون کار آفرینان گلستان از دیگر سخنرانان این همایش بودند.

در این همایش از کار آفرینان فعال مشاغل صنعتی ،گردشگری و خانگی شهرستان بندرگز تجلیل شد.

گفتنی است ، مسوولان شرکت کننده در همایش کسب و کار و کارآفرینی پس از پایان همایش از فعالیت های ۳ واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی بندرگز دیدن کردند.

همایش کسب و کار و کارآفرینی با هدف آشنایی با شیوه های نوین کسب و کار ، کارآفرینی موفق و بازاریابی با همت فرمانداری و اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و مشارکت دستگاه های عضو ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان بندرگز برگزار شد.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در دوشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۹ ب.ظ

دیدگاه