آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه درگلستان دردیدارباسرداراشتری فرمانده ناجا کشور:شما امنیت سازان، زندگی بهشتی را برای مردم تأمین می کنید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین اشتری” در دیدار با آیت الله” سیدکاظم نورمفیدی” نماینده ولی فقیه در استان گلستان ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول، اظهار داشت: بحمدالله به برکت همدلی و هماهنگی موجود، امنیت مطلوبی در این استان برقرار است.

وی افزود: اقدامات خیلی خوبی از سوی فرمانده انتظامی این استان برای پیشگیری از وقوع جرایم صورت گرفته به گونه ای که روند رو به رشدی را از این بابت به خصوص در فرماندهی مرزبانی و دریابانی شاهد هستیم که ان شاء الله روزبه روز این امر ارتقاء یابد.

سردار اشتری، جلسه جمع بندی ستادی و همچنین بازدید از مرز را از دیگر برنامه های سفر خود به استان گلستان نام برد و هدف از آن را نظارت و بررسی بر اقدامات انجام شده از سوی این فرماندهی در راستای ارتقاء امنیت برشمرد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با مطلوب ارزیابی کردن وضعیت امنیت کشور، تصریح کرد: با هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیز هوشیاری مردم؛ اهداف دشمنان به خصوص آمریکا در ایجاد آشوب ناکام ماند؛ امیدواریم با همت و تلاش مسئولان و مدیران، مشکلات مردم برطرف شود .

سردار اشتری به ماموریت نیروی انتظامی در تامین امنیت کنگره عظیم اربعین حسینی(ع) اشاره و بیان کرد: اعزام بیش از ۳۰ هزار نفر از همکاران ما از اقصی نقاط کشور به مرزهای مهران، چذابه و شلمچه در راستای خدمت رسانی به زائران توفیق داشتیم البته با توجه به تردد بیش از ۲ میلیون زائر و نیز بازگشت آنان از مرزهای سه گانه، هیچ گونه مشکل امنیتی گزارش نشد.

وی با بیان اینکه خدمتگزاری به زائران، برای ناجا یک افتخار محسوب می شود که توانست خادم زوار اباعبدالله الحسین (ع) باشد، گفت: آمادگی خوبی در نیروی انتظامی به منظور ارائه خدمات شایسته به مردم وجود دارد، با توجه به فرمایشات و نیز تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب، تلاش می کنیم تا خدمتگزاران خوبی برای آنان باشیم.

فرمانده ناجا ادامه داد: ماموریت عظیم اربعین در اعتمادسازی و علاقه مردم به نیروی انتظامی بسیار تأثیرگذار بوده به گونه ای که موجب شد تا اعتماد آنان به پلیس افزایش پیدا کند بایستی از این فرصت در راستای تعامل هرچه بیشتر آحاد جامعه با پلیس و نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده شود.

بهبود وضعیت معیشتی مرزنشینان در امنیت مرزها نقش بسیار تاثیرگذاری دارد

در ادامه این دیدار، آیت الله” سیدکاظم نورمفیدی” نماینده ولی فقیه در استان گلستان ضمن خیرمقدم به فرمانده ناجا، اظهار داشت: ان شاءالله این سفر برای مردم استان مبارک باشد .

وی تصریح کرد: امنیت از نعمت هایی است که پروردگار متعال، پیامبر اکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) بر این مقوله تاکیدات فراوانی داشتند و کسانی که برای امنیت جامعه تلاش می کنند، مورد دعای خیر این بزرگواران قرار می گیرند.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: شما امنیت سازان، زندگی بهشتی را برای مردم تأمین می کنید که امری خداپسندانه است و از دعای خیر ائمه اطهار(ع) بی نصیب نخواهید ماند

وی خاطر نشان کرد: خدا را شاکر هستیم که مردم استان گلستان از امنیت استان راضی و خشنود هستند؛ هر چند بهبود وضعیت معیشتی مرزنشینان در امنیت مرزها نقش بسیار تاثیرگذاری دارد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان تأکید کرد: در این استان، اهل سنت از بهترین ها و همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و الحمدالله وضعیت مطلوبی در این استان حاکم است.

آیت الله نورمفیدی ضمن قدردانی از نیروی انتظامی برای تامین امنیت کنگره عظیم اربعین و ارائه خدمات شایسته به زائران اباعبدالله الحسین(ع)، بیان کرد: مهم ترین سبقه کنگره اربعین، حرکت حسینی (ع) است که خدمت به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) برکات زیادی را به همراه خواهد داشت؛ بحمدالله با وجود تردد خیل عظیم زائران هیچ حادثه پیش نیامد و مراسم اربعین در امنیت کامل برگزار شد.

گفتنی است، سردار ” اشتری” در ادامه سفر به گلستان از کلانتری”شهید رجایی” مرکز استان بازدید و خطاب به کارکنان آن، گفت:  تقویت دوایر مشاوره و مددکاری در کلانتری ها باعث تزریق آرامش و مصالحه به جامعه شده و قطعا در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است.*

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۴ ق.ظ

دیدگاه