مدیرکل استاندارد گلستان به مناسبت هفته استاندارد:باترویج فرهنگ استاندارد و تبیین جایگاه آن مولفه‌های تقویت تولید ملی را که یکی از ضرورت‌های آن استانداردسازی تولید است، را اجرایی کنیم.

تشریح برنامه های اداره کل استاندارد گلستان در هفته استاندارد
البرز گلستان/  به مناسبت فرا رسیدن هفته استاندارد  محمود فرمانی مدیر کل استاندارد گلستان از اجرای برنامه های مختلف این اداره کل در راستای ترویج فرهنگ استاندارد در هفته استاندارد خبر داد.
محمود فرمانی با اعلام این خبر گفت: ۲۲مهر ماه مصادف با ۱۴ اکتبر، روز جهانی استاندارد است که شعار امسال آن “استانداردهای بین المللی و چهارمین انقلاب صنعتی” می باشد و در کشور ما هم امسال از ۲۱ تا ۲۷ مهرماه هفته استاندارد نامگذاری شده است.
مدیر کل استاندارد گلستان با اعلام عناوین روزهای هفته  استاندارد گفت: شنبه ۲۱ مهر استانداردها و چهارمین انقلاب صنعتی، یکشبنه ۲۲ مهر استاندارد و حمایت از کالای ایرانی، دوشنبه ۲۳ مهراستاندارد، تضمین ایمنی و کاهش خطرات، سه شنبه ۲۴ مهر استاندارد و شبکه های اجتماعی،چهارشنبه ۲۵ مهر استاندارد، مسئولیت اجتماعی و فضای مجازی،پنجشنبه ۲۶ مهراستاندارد و امنیت اطلاعات و جمعه ۲۷ مهر استاندارد، فرهنگ و خانواده نامگذاری شده است.
وی با بیان اینکه متناسب با روز‌های هفته استاندارد، برنامه‌های مختلفی در استان اجرایی خواهد شد،عنوان کرد: برای این هفته برنامه های مختلفی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و بخش های تخصصی استاندارد، در نظر گرفته شده است.
دبیر شورای استاندارد گلستان با تشریح برنامه های اداره کل استاندارد گلستان،خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقه ورزشی در بین کارکنان، توزیع اقلام ترویجی، حضور کارشناسان در مهدهای کودک و مدارس، عطرافشانی مزار شهدا، تقدیر از واحدهای تولیدی نمونه استان، شرکت در برنامه های تلویزیونی و رادیویی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان،برگزاری جلسه شورای استاندارد استان با حضور استاندار، بازدید از واحد های تولیدی، دیدار با امام جمعه اهل تسنن گنبد، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در شهرهای گرگان و آق قلا، حضور کارکنان در پایگاه انتقال خون، بازدید از اماکن فرهنگی گرگان، حضور کارکنان در برنامه پاکسازی طبیعت و نشست خبری مدیرکل و.. از جمله برنامه های اداره کل استاندارد گلستان در هفته استاندارد است.
فرمانی در پایان گفت: امیدواریم با اجرای این برنامه ها و ترویج فرهنگ استاندارد و تبیین جایگاه آن مولفه‌های تقویت تولید ملی را که یکی از ضرورت‌های آن استانداردسازی تولید است، را اجرایی کنیم.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در چهارشنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۲۶ ق.ظ

دیدگاه