با حکم استاندار گلستان؛ ابراهیم دشتیان به سمت دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منصوب شد.

در حکمی از سوی دکتر سید مناف هاشمی، استاندار گلستان؛ ابراهیم دشتیان به سمت دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان در متن این حکم آمده است؛آقای ابراهیم دشتیاننظر به تجربه ، تعهد و شایستگی به موجب این حکم به سمت «دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان» منصوب می شوید.
شایسته است با سر لوحه قرار دادن قانون و سند راهبردی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نظارت بر جریان عرضه و مبادلات کالا در استان و مقابله قاطع و موثر با این پدیده شوم در جهت حفظ منافع ملی را مد نظر قرار داده، تدبیری اتخاذ نمایید که روان سازی تجارت، کمک به مبادلات قانون مند و ایجاد رفاه برای مصرف کنندگان واقعی فراهم گردد.
امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهمنودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای سیاست های کلی دولت تدبیر و امید کوشا باشید. توفیق جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید مناف هاشمی
استاندار گلستان

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در جمعه, ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۰ ق.ظ

دیدگاه