فرماندار شهرستان بندرگز در آئین نواختن زنگ گردشگری:دولت تدبیر و امید با تمام توان از توسعه صنعت گردشگری و معرفی بخش گردشگری حمایت می کند

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : دولت تدبیر و امید با تمام توان از توسعه صنعت گردشگری و معرفی بخش گردشگری حمایت می کند.

به گزارش البرز گلستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، فرماندار بندرگز در آئین نواختن زنگ گردشگری در دبیرستان دخترانه حضرت خدیجه کبری (س) بندرگز افزود : مسوولان شهرستان باید از فرصت بدست آمده در جهت بهره مندی از حمایت های دولتی و بهره گیری از سرمایه گذاری بخش خصوصی تلاش کنند.

وی  با بیان اینکه گردشگری ، امروزه صنعتی بسیار مهم در تمام جهان است و نقش پررنگی در شکوفایی اقتصادی کشورها و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه دارد ، افزود: امروز صنعت گردشگری بعنوان یک صنعت پاک در زمینه ایجاد رونق اقتصادی و توسعه اشتغال مورد توجه کشورهای در حال توسعه قرار گرفته و ما نیز نباید از این صنعت غافل بمانیم.

این مقام مسوول ، نقش تبلیغات در ترویج ارزشهای کشور را ضروری و یکی از بهترین روشهای آن حضور مستقیم گردشگران خارجی در کشور و درک صحیح آنان از جامعه ایران اسلامی دانست.

احمدی همچنین به ظرفیت های گردشگری شهرستان بندرگز اشاره و معرفی بیشتر ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی این شهرستان را نیز خواستار شد.

وی بیان کرد : شناساندن ظرفیت های گردشگری بندرگز نیازمند تلاش همه مسئولان شهرستان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز نواختن زنگ گردشگری در مدارس را زمینه ساز آشنایی ومعرفی دانش آموزان با گردشگری عنوان کرد وگفت : باید در سنین کودکی و نوجوانی دانش آموزان را با ضرورت توجه به گردشگری پاک و حفاظت از منابع خدادادی آشنا کنیم.

در مراسم نواختن زنگ گردشگری جمعی از مسوولان محلی بندرگز نیز حضور داشتند.

از پنجم مهرماه به مدت یک هفته ، هفته جهانی گردشگری نامگذاری شده است.

نوشته شده توسط البرزگلستان در شنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ

دیدگاه