ملاقات حضوری جانشین و مشاور مدیرکل بهزیستی گلستان با جامعه هدف در قالب اردوی جهادی میز خدمت درروستای محروم حاجی آباد دشت شهرستان کردکوی

 

‍ 🔹️برگزاری جلسه ملاقات حضوری با جامعه هدف در قالب اردوی جهادی میز خدمت با حضور جانشین و مشاور مدیرکل بهزیستی گلستان 🔹️

  1. به گزارش البرز گلستان دوشنبه مورخ ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۷ جانشین و مشاور مدیرکل بهزیستی گلستان باتفاق جمعی از مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی با حضور در روستای حاجی آباد دشت از توابع شهرستان کردکوی،با مردم شریف این روستا بصورت چهره به چهره دیدار و مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی و پیگیری قرار دادند.
    میرفندرسکی_جانشین و مشاور مدیرکل بهزیستی گلستان _ در باره ی این اقدام گفت: با توجه به رویکرد نوین دولت تدبیر و امید در خصوص ارائه خدمات مبتنی بر میز خدمت،برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و دیدار و گفتگو با ولی نعمتان جامعه ،می تواند نقشی اساسی در ایجاد همبستگی اجتماعی،وفاق و جذب سرمایه های اجتماعی ایفا نماید. وی در خصوص اقدامات بهزیستی گلستان در اردوی جهادی مذکور و دستاوردهای آن گفت: با توجه به نیازمندی مددجویان بهزیستی در روستای هدف، مقادیر قابل توجهی لوازم التحریر بین خانواده های نیازمند دارای دانش آموز توزیع و نسبت به تامین اقلام کمک توانبخشی برای برخی دیگر از مددجویان دستورات لازم صادر گردید.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در دوشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۸ ب.ظ

دیدگاه