مدیر کل ورزش و جوانان گلستان خبر داد: اعتبارات هیئت‌های استانی براساس نتایج ارزیابی و فعالیت‌های انجام شده و تفاهم‌نامه‌ها و تعداد ورزشکاران سازمان یافته پرداخت خواهد شد

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان خبر داد: اعتبارات هیئت‌های استانی براساس نتایج ارزیابی و فعالیت‌های انجام شده و تفاهم‌نامه‌ها و تعداد ورزشکاران سازمان یافته پرداخت خواهد شد

به گزارش البرز گلستان به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان، بهمن طیبی عصر دیروز در نشست با روسای هیئت‌های ورزشی استان گلستان با انتقاد از کم‌توجهی برخی روسای هیئت های ورزشی به این نشست ها اظهار داشت: متاسفانه برخی از هیئت‌های ورزشی استان به موقع گزارش های خود را ارسال نمی‌کنند و همکاری لازم را ندارند.

وی افزود: در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور که برای همه ما سخت است، نیاز است که همه ما مسئولان ورزش نیز بیشتر تلاش کرده و اصولی‌ تر هزینه کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: هیئت های ورزشی استان برنامه ریزی سالانه خود را تدوین کنند تا بتوانیم کمک های مالی را از فدراسیون و وزارتخانه دریافت کنیم و به هر میزانی که وزارت ورزش برای برنامه‌ها کمک کند فدارسیون‌ها نیز چند برابر کمک خواهند کرد.

طیبی گفت: نباید هیئت ها انتظار داشته باشند که همه هزینه‌های آنان را اداره ورزش و جوانان پرداخت کند و باید هیئت‌ها تلاش کرده و از بخش‌های خصوصی کمک‌ها را جذب کنند و در ۶ ماه دوم سال نیز با توجه به تخصیص اعتبارات بهتر می‌توانیم کمک کنیم اما نیاز است که هیئت‌های برنامه‌های خود را تدوین کنند.

وی اظهار کرد: استان گلستان آمادگی میزبانی مسابقات فراملی و بین‌المللی رشته‌های مختلف ورزشی را به خصوص در رشته هایی که احتمال مدال آوری بیشتری داریم وجود دارد به شرطی که فدراسیون مربوطه نیز در هزینه‌های برگزاری آن کمک کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: روسای هیئت های ورزشی باید در انتخاب روسای شهرستانی با مدیران اداره ورزش و جوانان در شهرستان‌ها همکاری و تعامل داشته باشند و سالانه نیز مجمع عمومی هیئت را برای اطلاع داشتن اعضاء برگزار کنند.

وی با اشاره به برگزاری المپیاد ورزشی در سطح کشور گفت: دستورالعمل این المپیاد ارائه شده و سعی خواهیم کرد در چند رشته که احتمال مدال‌آوری وجود دارد میزبانی را قبول کنیم و ارزیابی لازم از هیئت‌های ورزشی استان نیز انجام خواهد شد.

طیبی همچنین درباره اعتبارات هیئت های ورزشی استان نیز گفت: اعتبارات هیئت‌های استانی براساس نتایج ارزیابی و فعالیت‌های انجام شده و تفاهم‌نامه‌ها و تعداد ورزشکاران سازمان یافته پرداخت خواهد شد.

وی افزود: در مساباقت آسیایی جاکارتا، استان گلستان از لحاظ تعداد ورزشکاران در جایگاه چهارم قرار داشته که این موضوع با تلاش هیئت‌ها عملی شده است.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲ ب.ظ

دیدگاه