دعوت صندوق بازنشسگی استان گلستان و بازنشستگان متدین از مردم انقلابی استان جهت حضور گسترده در راهپیمایی روز ۲۲بهمن

البرز گلستان/ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش  انقلاب اسلامی خود را به ثمر رساندند..

۲۲ بهمن  روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز و متدین است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

اکنون وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق است.

آری امواج خروشان بیداری اسلامی در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام  و آزادگان جهان تنگ ترکرده است.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان گلستان و روسای کانونهای بازنشستگی به همراه بازنشستگان با تعصب و متدین و انقلابی این استان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران و شرکت در راهپیمایی یوم‌ا… ۲۲ بهمن، آحاد ملت غیور استان را به حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا ‌خوانده و امیدوارند حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران علی الخصوص مردم استان گلستان بار دیگر دحدت همگان را درایران اسلامی به نمایش بگذارند.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در جمعه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۵۴ ق.ظ

دیدگاه