امیر سرتیپ ۲ سعید اثنی عشریه در جمع فرماندهان و افسران ارشد تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گلستان:رای حفظ عزت و شرف خود باید هوشیار باشیم

فرمانده تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان: ارتش هیچ‌گاه اجازه سوءاستفاده به بدخواهان را نمی دهد

امیر سرتیپ ۲ سعید اثنی عشریه در جمع فرماندهان و افسران ارشد تیپ ۲۳۰ شهید متاجی اظهار داشت: دشمن همیشه در کمین است و تلاش می‌کند فرهنگ، دین، ناموس، و شخصیت ما را مورد هدف قرار دهد.
اثنی عشریه با بیان اینکه همیشه باید هوشیار باشیم، تاکید کرد: باید بیدار و هوشیار باشیم اگر غیر از این باشد غافلگیر خواهیم شد و ملتی که غافلگیر شود ذلیل می‌شود. برای اینکه عزت و شرف خود را حفظ کنیم باید هوشیار باشیم.

وی بیان کرد: کارکنان پدافند هوایی چشمان بیدار ملت و شبانه‌روز بیدار هستند و تمام آسمان کشور را با هوشیاری رصد می‌کنند و نتیحه تلاش شما بیداردلان امنیت پایدار آسمان ایران اسلامی است.

فرمانده تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گفت: موضوع حفظ هوشیاری به ویژه ارتقای هوشیاری آحاد کارکنان ارتش و خانواده‌های آن‌ها مورد تاکید فرماندهی معظم کل قواست.

اثنی عشریه به بصیرت کارکنان ارتش در برخورد با موضوع حوادث اخیر اشاره و اظهار کرد: هوشیاری، ولایتمداری و بصیرت مردم و نیروهای مسلح موجب شد، اغتشاشات و فتنه اخیر نیز در نطفه خفه شود و بار دیگر جلوه‌های اتحاد و همدلی نمایان شود.

وی افزود: ارتش مشکلات و سختی‌های دوران جنگ تحمیلی را با نجابت و صلابت تحمل کرد و در دوران پس از دفاع نیز هیچگاه اجازه نداد بدخواهان نظام با نیات شوم‌شان خدشه‌ای به قداست، صلابت، ولایتمداری و اقتدار ارتش وارد کنند.

نوشته شده توسط البرزگلستان در دوشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲:۰۰ ب.ظ

دیدگاه