پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان به مناسبت یوم الله۱۳ آبان

⭕️ پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان به مناسبت یوم الله۱۳ آبان

البرز گلستان/🔹 نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک ضمن دعوت از عموم مردم شریف و انقلابی استان برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اعلام کردند؛ مردم شریف و انقلابی استان گلستان همچون گذشته پشتیبان انقلاب اسلامی خود هستند و یاوه گویی های رئیس جمهوری امریکا بر اتحاد ملت می افزاید.

💢متن کامل پیام نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان به شرح زیر است؛

بسم ا… الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی ایران حکومتی برآمده از متن مردم شریف و انقلابی است که تا به امروز از هیچ تلاشی در راستای مجد، عظمت و اقتدار آن فروگذار نکرده اند.
یوم الله ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روزی است که مردم غیور کشورمان ضمن بیعت با آرمان های والای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور در راهپیمایی شکوهمند این روز به تمامی قدرت های پوشالی و استکباری جهان اعلام می کنند که جمهوری اسلامی ایران نظامی برآمده از متن مردم است و یاوه گویی های رئیس جمهوری امریکا تنها اتحاد و همبستگی ملی را افزایش می دهد.
اینجانبان ضمن گرامیداشت این روز، از عموم مردم ولایت مدار استان گلستان دعوت می کنیم با حضور مقتدارانه خود در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همچون همیشه مشت محکمی بر دهان تمامی ابرقدرت های مستکبر جهان، خصوصاً امریکا و اسرائیل جنایتکار بکوبند و بر تقویت نظام مردمی جمهوری اسلامی ایران بیافزایند.

سید کاظم نورمفیدی / نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان

سید مناف هاشمی/ استاندار گلستان

 

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در پنج شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۰۱ ب.ظ

دیدگاه