از سوی صمدقربان نژاد دبیر دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور اعلام شد : اسامی هنرمندان راه یافته به مرحله نهایی جشنواره کشور( استان کرمان مس سرچشمه)

photo_2017-10-29_20-26-04

قربان نژاد دبیردومین جشنواره ستاره های صحنه کشور:جشنواره حضور نهایی هنر مندان در ۲و ۳آذر ماه در استان کرمان مس سرچشمه برگزار می شود

 

البرز گلستان / صمد قربان نژاد دبیردومین جشنواره ستاره های صحنه کشور در مصاحبه ای با خبرنگاران ضمن تشکر از هئیت داوران جشنواره  و کلیه افرادی که تقبل زحمت کردند و در این جشنواره ثبت نام کردنداظهار کرد: از میان ۲۳۸ گروه ۵۰ گروه انتخاب شدند که پس ازبررسی  آثار مدارک و فیلم شرکت کننده در دومین جشنواره صحنه های کشور اسامی زیر بعنوان افراد راه یافته از استانهای مختلف به مرحله رقابت حضوری و نهایی جشنواره که در مورخه ۲و۳ آذر ماه در استان کرمان مس سرچشمه برگزار می شود معرفی کرد:
درگروههای نمایش مهیج راه یافته به مرحله رقابت حضوری جشنواره:
۱٫ گروه مجیک(ساسان تاتار نژاد) آذربایجان شرقی

۲٫ گروه غیر منتظره(کامیار یارامدی) لرستان

۳٫ گروه شادباش مجیک(محمد فلاح)کرمان

۴٫ گروه منتالیزم پیمان(امیر وند راز) تهران

۵٫ رویال مجیک(امین منصوری) خراسان جنوبی

۶٫ گروه سیلور (مهدی صالحی فرد) خوزستان

۷٫گروه راما (صابر صنعتگر) مرکزی

۸٫ گروه یاس (مجتبی آل علی) فارس

۹٫ گروه پورفریدونی (عبدالرضا پورفریدونی) کرمان

۱۰٫ گروه افتخار (امیرعلی افتخاری) گلستان

۱۱٫گروه سزار(محمد نارویی)فارس
۱۲٫گروه کارناوال هیجان(منصور یزدان دوست)البرز
۱۳٫ گروه آرمان(آرمان میرزایی)تهران

گروههای  نمایش کودک راه یافته به مرحله رقابت حضوری جشنواره:
۱٫گروه آرامیس – تهران
۲٫گروه نور و نشاط – خراسان رضوی
۳٫گروه شاپرکها – خوزستان
۴٫گروه هدهد – قم
۵٫گروه شادمانه – کرمان
۶٫گروه نقال ها – کرمانشاه
۷٫گروه سامان – مرکزی
۸٫گروه عمو سوتی و شوتی – یزد
۹٫گروه رنگین – کرمان
۱۰٫گروه فرشته مهربون – فارس

 

گروههای نمایش های میان پرده کمدی راه یافته به مرحله رقابت حضوری جشنواره:
۱٫گروه افشار – البرز
۲٫گروه مرادی – تهران
۳٫گروه مهتاب – خراسان رضوی
۴٫گروه انجمن طنز – سیستان و بلوچستان
۵٫گروه شباویز – کرمان
۶٫گروه شوکا – مازندران
۷٫گروه خلیج فارس – هرمزگان
۸٫گروه کوچه – مرکزی
۹٫گروه لبخند – همدان
۱۰٫گروه میقات – مرکزی

 

هنرمندان بخش نمایش کمدی انفرادی راه یافته به مرحله  رقابت حضوری جشنواره:
۱٫سام سلیمانی – آذربایجان شرقی
۲٫سیدمحسن هاشمی – اصفهان
۳٫محمدحسین امینی – اصفهان
۴٫حسن غلامی – بوشهر
۵٫حسین ملک پور – چهارمحال بختیاری
.۶سید مرتضی سلطانی – خراسان رضوی
۷٫محمد چمنی – خراسان – شمالی
۸٫ابوذر صادقی – خوزستان
۹٫مصطفی احمدی – سمنان
۱۰٫محمدرضا ذریه – فارس
۱۱٫محمدرضا رحمانی – قزوین
۱۲٫مهدی رحیمی – کرمان
۱۳٫علی غریب – گلستان
۱۴٫سامان اسماعیل زاده – گیلان
۱۵٫مسعود مسعودیان- خراسان جنوبی
۱۶٫مهدی صفوی زاده – یزد
۱۷٫امیر قاسمی – اردبیل
۱۸٫احمد شاکری – یزد
۱۹٫نواب صادقی – مازندران
۲۰٫حمید مرادی – اصفهان
دبیرخانه دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور

گزارش خبر از مسلم افتخاری

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در پنج شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲ ب.ظ

دیدگاه