مهندس محبوبی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان از شرکت تعداد۲۹۱۵نفردر آزمون ورود به حرفه مهندسان دراسفندماه سال جاری خبرداد

البرز گلستان/سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان با بیان اینکه ۲۹۱۵ نفر در آزمون ورود به حرفه مهندسان اسفندماه سال جاری شرکت می کنند، گفت: از این تعداد ۶۵۴ نفر زن و ۲۲۶۱  نفر مرد هستند که در روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه جاری با یکدیگر به رقابت می پردازند.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، مهندس”حسین محبوبی” در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل افزود: آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور طی روزهای پنجشنبه ۲۰ و جمعه۲۱ مهرماه در دو حوزه دانشگاه منابع طبیعی پردیس(میدان بسیج) گرگان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبد برگزار می شود.

به گفته وی، آزمون روز پنجشنبه ۲۰ مهر ماه در دو نوبت صبح از ساعت ۹ الی ۱۲ در رشته های عمران(نظارت)، معماری(نظارت)، شهرسازی ، ترافیک و نقشه برداری  در بخش مهندسان و کلیه رشته های هفتگانه در بخش کاردانهای فنی ساختمان برگزار و آزمون عصر آن هم از ساعت ۱۵ الی ۱۷:۳۰ در رشته های معماری (اجرا)، عمران(اجرا) ، مکانیک(نظارت) و برق (نظارت) برگزار می شود.

محبوبی ادامه داد: آزمون روز جمعه ۲۱ مهر ماه هم از ساعت ۹ الی ۱۳ در رشته های عمران (محاسبات)، مکانیک(طراحی) و برق(طراحی) در بخش مهندسان  و تعیین صلاحیت در بخش معماران تجربی و  همچنین آزمون طراحی معماری از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: ورود داوطلبان به جلسه آزمون بدون کارت شناسایی آزمون و کارت معتبر عکس دار یا کارت عضویت عکس دار سازمان نظام مهندسی ساختمان استان حتی با تاییدیه ثبت نام آزمون مجاز نمی باشد.

محبوبی گفت که داوطلبان به منظور رفع نقص در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مهرماه با در دست داشتن پرینت کارت شناسایی آزمون و برگه ثبت نام و کارت شناسایی عکس دار به آدرس اعلام شده در لینک کارت ورود به جلسه، مراجعه و اقدام به رفع نقص کارت آزمون کنند.

وی، ساعات مراجعه به باجه رفع نقص را طی روزهای چهار شنبه ۱۹مهرو پنج شنبه ۲۰ مهر  از ساعت ۸ الی ۱۲ و ۱۳ الی ۱۶ اعلام کرد.

محبوبی ، هدف از برگزاری این دوره از آزمون را، اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته های عمران، معماری، برق، مکانیک و نقشه برداری در پایه ۳ برای مهندسین و پروانه اشتغال بکار در رشته های هفتگانه  برای کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی  بیان کرد.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در سه شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۶ ب.ظ

دیدگاه