فضیلت مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان:هر تلاشی برای اثبات ناسازگاری دین با دانش و نشاط، هنر و… ازمصادیق ظلم به خداوند و مردم و رهبری و کارگزاران این عرصه است

البرز گلستان/به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در آئین افتتاح سینما انقلاب علی آباد کتول، افزود: این مقوله تنها مربوط به دوران انقلاب نیست بلکه بصیرت افزایی یک عرض عریض وطول طویل دارد و هر تلاشی برای اثبات ناسازگاری دین با دانش، دین با نشاط، دین با هنر و… ازمصادیق ظلم به خداوند و مردم و رهبر و کارگزاران این عرصه است.

وی از حضور داریوش ارجمند هنرمند سینما و تئاتر کشور در این مراسم اظهار خرسندی کرد و گفت: ایشان نه تنها صاحب نظر در زمینه هنر است بلکه در موضوع دینی هم صحبت های ایشان قابل بهره برداری است.

حجت الاسلام فضیلت افتتاح سینما علی آباد کتول را حاصل پیگیری های رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دانست و تصریح کرد: ایشان یکی از مدیران دلسوز و کارآمد در عرصه فرهنگ وهنر استان هستند.

وی در خاتمه با اعلام اینکه جمهوری اسلامی دربهمن ماه۵٧ متولد شده، یادآور شد: برای رشد و تعالی این جمهوری بایدازتمام ظرفیتهای اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، علمی، فرهنگی و هنری استفاده شود.

 

نوشته شده توسط البرزگلستان در یکشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۴:۱۸ ب.ظ

دیدگاه