رئیس کل دادگستری گلستان ؛مردم دست اندازی ها به اراضی ملی و منابع طبیعی را گزارش دهند

رئیس کل دادگستری گلستان ؛مردم دست اندازی ها به اراضی ملی و منابع طبیعی را گزارش دهند // دادستان ها در کوتاه ترین زمان رسیدگی می کنند.

رئیس کل دادگستری گلستان با تاکید بر حمایت تمام قد ، دستگاه قضایی در حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی از مردم خواست :  برای تحقق این هدف به دستگاه قضایی کمک کنند و  هر گونه دست اندازی و ساخت و ساز غیرمجاز در زمین های کشاورزی و عرصه های جنگلی و مرتعی استان را به دادستان های حوزه های قضایی خود ، اطلاع دهند.

هادی هاشمیان گفت: دادستان های سراسر استان را هم موظف کرده است برای برخورد با متخلفان و دست اندازان به اراضی ملی و منابع طبیعی منتظر گزارش دستگاه های اجرایی نمانند و به عنوان مدعی العموم با همکاری مردم  ورود کنند.

هاشمیان افزود : حضور فعال مردم  ، به دستگاه قضایی این امکان را می دهد تا از ساخت و سازهای غیرمجاز و دست اندازی ها ،از همان ابتدا و پیش از وارد شدن آسیب های جبران ناپذیر به عرصه های ملی و منابع طبیعی، پیشگیری کند.

این مقام ارشد قضایی استان که ریاست شورای حفظ بیت المال استان را نیز بر عهده دارد در ادامه افزود : خوشبختانه امسال با کمک مردم، اجرای حکم تخریب سازه های غیر مجاز در زمین های کشاورزی از ۹ مورد پارسال به ۱۰۵ مورد رسیده است .

هاشمیان گفت : سال گذشته نیز با پیگیری های دستگاه قضایی استان ، ۳ هزار پرونده ی زمین خواری به ارزش بیش از ۳۰ میلیارد ریال در محاکم گلستان تشکیل شد.

پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل گلستان

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲:۲۵ ب.ظ

دیدگاه