معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان خبر دادهمراهی سرمایه گذاران مطرح کشور در سفر ریاست جمهوری به استان

اولین جلسه کمیته امنیت و استقبال سفر ریاست محترم جمهور به استان گلستان، به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان برگزار شد.

“علی اصغر طهماسبی” در این جلسه گفت: برنامه ریزی سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهور و هیأت همراه توسط معاونت برنامه ریزی نهاد ریاست جمهوری انجام گرفته و به همین منظور طی هفته های گذشته شاهد حضور تیمهای مختلفی از تهران به منظور بررسی شرایط و ایجاد آمادگی کافی در استان برای میزبانی از سه رئیس جمهور ایران، قزاقستان و ترکمنستان، هستیم.

وی ادامه داد: بازدیدهای مشترکی با حضور مسئولین کشوری و استانی و همراهی مسئولان کشور ترکمنستان از اجرای پروژه راه آهن شرق دریای خزر صورت گرفته و بزودی شاهد افتتاح این پروژه بزرگ و تأثیرگذار در استان گلستان با حضور روسای جمهور سه کشور ایران، قزاقستان و ترکمنستان خواهیم بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان همچنین از همراهی تعداد زیادی از سرمایه گذاران مطرح کشور در سفر ریاست جمهوری به استان خبرداد و خاطرنشان کرد: این فرصت بسیار بزرگی برای استان است تا با معرفی قابلیتها و ظرفیتهای گلستان، زمینه سرمایه گذاری این عزیزان را در بخشهای مختلف استان را فراهم آوریم.

وی اذعان کرد: این اولین بار است که سفر استانی رئیس جمهور با سفر رؤسای جمهور ۲ کشور دیگر همزمان شده که این وظیفه ما را در برگزاری هر چه بهتر مقدمات سفر مشکل می سازد اما با اراده و پشتکاری که در تمامی مسئولان اجرایی استان از دکتر صادقلو استاندار محترم گلستان، معاونین و فرمانداران تا کارشناسان استانداری، فرمانداریها و … وجود دارد، به امید خداوند متعال شاهد سفر پر خیر و برکت دکتر روحانی و هیأت وزیران و مهمانان خارجی به استان گلستان خواهیم بود.

طهماسبی حضور تؤام سه رئیس جمهور را در استان فرصت بسیار مناسبی جهت قرار گرفتن نام گلستان در رسانه های بین المللی دانست و اظهار داشت: قرار گرفتن نام استان گلستان در صدر اخبار رسانه های داخلی و خارجی به منظور افتتاح چنین پروژه ای با حضور سه رئیس جمهور ایران، ترکمنستان و قزاقستان، به معرفی استان در ابعاد بین المللی کمک بزرگی خواهد کرد و مایه افتخار مردم استان گلستان خواهد شد.

وی در پایان گفت: پس از افتتاح پروژه راه آهن شرق دریای خزر ، برنامه های سفر استانی دکتر روحانی آغاز خواهد شد که دیدار با آحاد مردم استان، دیدار با روحانیون، ایثارگران، برگزیدگان و نخبگان گلستان، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری جلسه شورای اداری استان با حضور ریاست محترم جمهور، از شاخص ترین برنامه های این سفر خواهد بود.

نوشته شده توسط البرزگلستان در جمعه, ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۳:۴۷ ب.ظ

دیدگاه