اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزارمی کند: جشنواره و نمایشگاه مطبوعات گلستان در هفته نخست اسفندماه

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری جشنواره و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری در هفته نخست اسفند ماه سال جاری خبر داد.

البرز گلستان/ فرشته آل‌نبی رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ، اظهار داشت: جشنواره و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری در هفته نخست اسفندماه برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا دهم بهمن ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: آثار ارسالی باید از تاریخ یکم دی ماه ۹۳تا۳۰ دی ماه ۹۴ باید در نشریات مکتوب و مجازی منتشر شده باشد.

رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تصریح کرد: این آثار در ۹ بخش خبر، گزارش، مصاحبه، عکس، تیتر، سرمقاله و یادداشت، طراحی و صفحه‌آرایی، کاریکاتور و طنز اجتماعی در نظر گرفته شده است.

آل‌نبی گفت: این جشنواره با همکاری معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و علاوه بر بخش اصلی، بخش‌های موضوعی و حمایتی این جشنواره نیز در ۱۱ موضوع برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: دفاع مقدس، ایثار و شهادت، توجه به مشکلات روستاها، محیط زیست، خرده فرهنگ ها، میراث فرهنگی و گردشگری، مطبوعات دو زبانه، ویژه نامه شهرستانی، بهترین نقد از مسئولان، موادمخدر و آسیب های اجتماعی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و سلامت موضوعات بخش موضوعی و حمایتی جشنواره و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری است.

آل‌نبی گفت: جشنواره و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری ششم اسفند ماه در تالار  فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می‌شود.

نوشته شده توسط محمد صالح افتخاری در سه شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲ ق.ظ

دیدگاه